+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Paroc мінеральна базальтова вата  Немає жодного товару в цій категорії.

Мінеральна базальтова вата PAROC ( Парок )

Утеплювач PAROC є ідеальною мінеральну вату для утеплення покрівлі, фасадів і перегородок, виготовлену з базальтового натурального волокна. За рахунок наявності широкого асортименту продукції, що випускається заводом «Парок» продукції Ви з легкістю зможете підібрати собі тепло- і звукоізоляцію не тільки будівельного, а й техназначенія (призначається для проведення тепло- і звукоізоляції на виробничих і промислових об'єктах).

Простота в застосуванні мінеральної вати PAROC і її якісність робить даний матеріал надзвичайно затребуваним на вітчизняному ринку. Зовні теплоізоляція Парок - це еластичні м'які плити або ж мати, які ідеальні для використання в фасадних системах і каркасних конструкціях. Важливо, що при роботі дані матеріали не вимагають застосування спеціальних монтажних знань і навичок, досить легко вирізаються під необхідний розмір за допомогою ножа. А будучи встановленими, ці утеплювачі істотно підвищують пожежобезпечність будівлі. Адже мінвата на основі базальтових волокон витримує температуру до 1100 градусів за Цельсієм. Сьогодні одним з найбільш дешевих і одночасно кращих варіантів побудови власного екологічного та енергозберігаючого будинку є каркасне домобудівництво.

Купити мінеральну базальтову вату Парок ( PAROC )

Будинок з використанням каркасної системи, по суті, є конструкцією, чиї стіни виконані за типом «сендвіч»: всередині присутній основний теплоізоляційний шар з мінеральної вати і допоміжні - для забезпечення оптимальної функціональної стійкості, наружние шари являють собою захисні огородження, що виконуються з цегли, металевих листів , сайдингу і т.д.

Вибираючи матеріал, що утеплює як один з найважливіших елементів всієї каркасної системи, потрібно враховувати ряд обов'язкових чинників: вітрові навантаження, рівень стійкості утеплювача до осадження з часом або осипання, його здатність до самовентиляції і високу ступінь гідрофобності, мінімальність виділення різних летючих речовин з мінеральної вати в повітря всередині приміщень, відмінні теплотехнічні характеристики при мінімумі маси, протипожежного і вогнетривкість, високу звукоізолюючу здатність. Всім цим запитам повністю задовольняють теплоізоляційні матеріали від PAROC.

Облаштування теплоізоляції за допомогою цих матеріалів не вимагає проведення робіт по демонтажу колишньої покрівлі - за допомогою плит PAROC Ви зможете просушити будь-який дах. Через спецотверстія в старій покрівлі буде відбуватися вихід вологих парів в новий теплоізоляційний шар плити ROS-60 і в наслідок їх прискорене видалення з масиву матеріалу за допомогою вентиляції. За літо зазвичай вдається висушити весь дах і надалі забезпечити її бездоганне функціонування. Ніяких підготовчих робіт (по створенню вирівнюючого шару) не буде потрібно - новий утеплювач можна укладати прямо на колишню покрівлю та кріпити до неї механічно.

Переваги теплоізоляційних плит Парок:

    мають найвищі теплоізоляційними властивостями
    виконують несучі функції, відмінно утримуючи нанесені оздоблювальні, армуючі, клейові і ґрунтувальні шари
    мають високі гідрофобні властивості і одночасно хороші пародіффузіонние показники
    вони не горючі
    здатні зберігати високі функціональні якості на весь період експлуатації будівлі
    мають рівною, придатною для нанесення різних шарів, поверхнею
    не схильні до руйнування в місцях прикріплення механічними засобами
    славляться своєю хімічною стійкістю до застосування різного роду клейових систем, а також різноманітних агресивних речовин
    є досить зручними в монтажі.

Мінвата PAROC ( Парок )

Застосування мінплит PAROC дає можливість створювати і утримувати оптимальний температурно-вологісний рівень в приміщенні, що в свою чергу є перешкодою для утворення конденсату на стіновий поверхні зсередини під час коливань зовнішньої температури. Випадання конденсату всередині утеплювача, так само як і утворення льоду, не руйнує теплоізоляцію PAROC.
Види утеплювачів Парок
PAROC UNS37

Воістину універсальний вид теплоізоляційного матеріалу, що володіє характеристиками негорючості і виготовленого з мінеральної вати на базі базальту. Завдяки своїй еластичності UNS 37 з легкістю закладається в абсолютно будь-яку каркасну конструкцію, виключаючи навантажуються.
PAROC FAS3

Досить жорсткі плити з кам'яної базальтової вати, які не піддаються деформацій і не вбирають вологи. Парок FAS-3 досить стійкі до дії лугів і призначені для теплоізоляції фасаду під полегшену штукатурну утепляющую систему.
PAROC FAS4

Мінераловатні плити відрізняються жорсткістю, що не піддаються деформацій і за своїм складом стійкі до лужного впливу. Служать для теплоізоляції зовнішніх стін під легку утепляющую систему.
PAROC FAS25

Даний теплоізоляційний матеріал володіє полужесткой структурою і застосовується для влаштування теплоізоляції фасадів, що мають вентиляційний зазор зовнішніх конструкцій. Захищає від вітру легкі утеплювачі.
PAROC WAS25 t

Цей теплоізоляційний матеріал з мінеральної вати має полужесткую структуру і підвищені теплоізоляційні показники, а також покриття з скловолокна. Застосовується Парок WAS25 t для теплоізоляції стін фасадів, що володіють вентиляційним зазором огороджувальних конструкцій. Захищає від вітру легкі утеплювачі.
PAROC GRS20

Досить жорсткий мінватним матеріал з підвищеними теплоізоляційними показниками і відмінною несучої стійкістю до різного роду навантажень. Використовується PAROC GRS 20 для проведення ізоляційних робіт під розчинну стяжку на фундаментах і в різних конструкціях.
PAROC ROB60

Здатний забезпечити міцне і по-справжньому рівну основу для облаштування гідроізоляційного килима абсолютно будь-якого типу. Використовується в якості верхнього шару, що несе навантаження, в комбінації з плитами від Парок ROS30, або ROS40.
PAROC ROB80

Відноситься до особливо жорстким теплоізоляційних матеріалів, виготовлених з мінеральної вати, з підвищеними теплоізоляційними показниками і досить високим ступенем несучої стійкості. Використовується Парок ROB 80 для ізоляції абсолютної більшості різновидів покрівель. Цей матеріал буває потрібен для створення рівного і міцної основи для пристрою різнотипних гідроізоляційних шарів. Широко застосовується для створення якісних, несуть навантаження, шарів в зв'язці з мінватним плитами ROS40 або ж ROS30.
PAROC ROS40

 Належить до особливо жорстким теплоізоляційних матеріалів, виготовлених з мінеральної вати з високими теплоізоляційними показниками. Він використовується для забезпечення ізоляції різних плоских покрівель з навантаженнями типового значення. Дані плити виступають в якості проміжних або нижніх шарів в багатошарових ізоляційних системах покрівель.
PAROC ROS60

Відноситься до особливо жорстким теплоізоляційних матеріалів, виготовлених з мінеральної вати з підвищеними теплоізоляційними показниками і досить високим показником несучої стійкості. Парок ROS60 є однослойную теплоізоляцію для покрівельних систем, які виконуються із залізобетону або ж сталевого профнастилу. Рекомендується для застосування в спорудах, в яких ізоляційний шар становить не більше 150 міліметрів.
PAROC ROS80

Це по-справжньому жорсткий, пожежобезпечний матеріал з мінеральної вати, що володіє високою несучою здатністю. Парок ROS80 призначається для плоских конструкцій покрівлі при підвищених статичних навантаженнях. Цей матеріал виступає в ролі нижніх, або проміжних шарів в мають багато таких ізоляційних системах покрівель.
PAROC FAL1

Ціна на PAROC Парок ціни

Досить жорстка теплоизолирующая ламель з мінеральної вати з високими теплоізоляційними показниками. Цей матеріал не змінює своїх лінійних розмірів під впливом коливань температур і не вбирає вологу, а крім того, має хімічну стійкість до лужного середовища. Парок FAL 1 застосовується в легких системах, зроблених під штукатурку, в ролі тепло- і звукоізолюючого проміжного шару. Він відмінно утримується на основі-поверхні за рахунок підвищеної міцності на відрив (згідно проектної документації, нормам і стандартам).

Компанія Blok.lviv.ua , володіючи багаторічним досвідом в сфері продажів утеплювачів на основі базальтової вати, в тому числі фірми PAROC, зможе надати Вам повноцінну консультативну допомогу при виборі найбільш оптимального для Вас мінватним утеплювального матеріалу.

PAROC ( Парок ) з доставкою у Львів, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Івано Франківськ, Київ, Вінниця, Чернівці, Закарпаття, Харків, Одеса, Дніпропетровськ