+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Сонячні батареї JA Solar полікристалічні Немає жодного товару в цій категорії.

Сонячні батареї JA Solar полікристалічні

Полікристалічна сонячна батарея перетворює сонячну енергію в електричну, тому вона використовується для вирішення проблем з електропостачанням житлових будинків, де немає електрики. Також можна використовувати панель невеликої потужності і заряджати мобільні пристрої, ноутбук. Використовуючи панелі, контролер, інвертор і акумулятори можна створити будь-яку сонячну електростанцію. Панелі не завдають шкоди довкіллю і не потребують постійного обслуговування, крім очищення снігу в зимову пору року.

Полікристалічні сонячні батареї виготовляються з полікристалів кремнію. Використовують кремній не високою мірою чистоти. Отримують полікремній шляхом поступового охолодження кремнієвого розплаву, пропускаючи при цьому стадію витягування. При охолодженні розплав виходить в формі злитків, які розрізаються на фотоячейкі. Зовнішній вигляд у даних панелей відрізняється від монокристалічних, вони синього кольору.

Кожна полікристалічна сонячна батарея оснащена надійним покриттям - загартованим склом. Конструкція ударопрочная і герметична, що дозволяє легко переносити різні погодні умови (сніг, град, дощі). Обслуговування не вимагають, може знадобитися тільки очищення від пилу і снігу. Істотною перевагою сучасних сонячних панелей є абсолютна безшумність роботи, тому вони не мають рухомих частин.

Полікристалічні сонячні батареї JA Solar випускаються з номінальною напругою 12/24 В і потужністю від 5 до 300 Вт. Конструкція панелей міцна з анодованого алюмінію з антикорозійним покриттям. Термін служби панелей не менше 25 років. Полікристалічні сонячні панелі мають меншу вартість у порівнянні з монокристаллическими сонячними батареями.

JA Solar Holdings Co. Світовий лідер в області досліджень і розвитку R & D сонячних батарей

Компанія є провідним світовим виробником високоефективних сонячних батарей. Починаючи з 2008 технологічний розвиток JA Solar випереджає конкурентів приблизно на 6-12 місяців (в середньому по галузі). Компанія використовує свої сильні сторони в дослідженні і розвитку, постійно оптимізуючи унікальні технології в області фотоелектричних елементів і модулів. JA Solar стала першою компанією в світі, яка масово виробляє і поширює фотоелементи на основі селективної дифузійної технології і техніки пассивации на зворотному боці (PERC). JA Solar є першим виробником, який застосував технологію подвійної друку у всіх виробничих лініях з випуску сонячних елементів.
JA Solar орієнтована на оптимізацію виробничого процесу, удосконалюючи їх ефективність і надійність. Номінальна потужність фотоелектричних модулів JA Solar в масовому виробництві перевищує середні показники по галузі на 5 10 Вт вище.