+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Сонячні батареї панелі ABi-Solar Немає жодного товару в цій категорії.

Сонячні батареї панелі ABi-Solar


На сьогоднішній день фактично кожен бажаючий має можливість отримати в своє розпорядження незалежне джерело електроенергії на сонячних панелях (батареях). Фотоелектричні панелі складаються з певного набору елементів, які відповідно і перетворюють енергію сонця в електричну. Вони актуальні для тих, хто бажає забезпечити свій будинок автономної електроенергією без зайвих фінансових витрат. Крім цього, панелі є екологічно чистим пристроєм, ціни на яке значно впали за останні роки. Саме цей факт відкриває перспективи при використанні панелей.

Характеристики сонячних панелей батарей ABi-Solar


    Сонячні панелі ABi-Solar в Україні, представлені різноманітними моделями в асортименті продукції інтернет-магазину , сертифіковані.
    Мають тривалий гарантійний термін: гарантія на 95% продуктивності - 5 років, 90% продуктивності - 12 років, 85% продуктивності - 18 років, 80% - 25 років.
    До товару покладається докладна інструкція з технічним описом.
    Фотомодулі призначені для 12- і 24-вольтів систем і є відмінним продуктом для використання в автономних і мережевих фотоелектричних системах.
    Сонячні панелі ABi-Solar характеризуються допуском по потужності всього ± 3%, що зафіксовано тестами кожної фотопанелі.

Переваги сонячних панелей ABi-Solar

    Сонячні панелі виробника ABi-Solar досить довговічні в своїй експлуатації, оскільки не мають в собі рухомих елементів. А також дуже зручні в монтажі.
    

Полікристалічні фотомодулі ABi-Solar мають одні з кращих показників ефективності в галузі - 16%.


    З сонячними панелями ABi-Solar Empire не варто турбуватися про відключення електроенергії, також її різких перепадах в мережі при одночасній роботі всіх сучасних домашніх електроприладів.
    Сонячні панелі (батареї) ABi-Solar абсолютно безпечні у використанні. Монтуються на даху будинку, що залишає вільним додатковий простір. Також їх установка не вимагає додаткової реєстрації і узгодження з комунальними службами.
   

 Ціни на сонячні панелі ABi-Solar в Україні є доступними. Їх вартість легко окупається протягом декількох років.


    Переваги полікристалічних сонячних панелей ABi-Solar полягає ще в тому, що вони мають високу міцність, надійність, низький рівень втрати електроенергії.

Купити сонячні панелі ABi-Solar

Компанія Solar-Shop займається продажем, установкою сонячних панелей, а також налаштуванням і подальшим обслуговуванням. Ви можете купити сонячні панелі ABi-Solar відразу, так як всі, представлені на сайті нашого інтернет-магазину solar-shop.net.ua, є в наявності. Ми продаємо оптом і в роздріб з доставкою, прийнятним для Вас способом. Вартість на сайті вказана в доларах.

Зателефонуйте нам за контактним телефоном або заповніть форму зв'язку і наші менеджери-фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант і нададуть детальну консультацію по усіма додатковими питаннями.