+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Інвертори для сонячних батарей Немає жодного товару в цій категорії.

Інвертор для сонячних панелей - це пристрій, який перетворює постійний струм, отриманий від сонячних батарей в перемінний.

Постійний струм, який виробляється фотоелектричної установкою, може використовуватися і без перетворення, проте більшість електроприладів і централізована електрична мережа використовують змінний струм. У зв'язку з цим, інвертор практично для будь-якої сонячної електростанції необхідний.

На сьогоднішній день електроенергія, що виробляється електростанціями з інверторами і сонячними батареями використовують в Україні для опалення будинку, енергопостачання житла, резервного накопичення енергії і для інших цілей. Інвертори для сонячних панелей відрізняються за ціною, якістю, габаритам, потужності і іншим параметрам.
Основні типи інверторів для сонячних батарей
За наявності трансформатора інвертори бувають:

    Трансформаторного типу інвертори.

Приблизно третина всіх інверторів, доступних в Україні містять трансформатор. Трансформатор підвищує напругу електроенергії, вироблюваної сонячними панелями, до напруги електромережі (220 В).

Беззаперечним плюсом трансформаторних конверторів є їх невисока вартість щодо бестранформаторних. Але при цьому вони мають більшу вагу, менш ефективні в перетворенні енергії і можуть видавати неприємний монотонний шум

    Бестрансформаторного типу сонячні інвертори.

Безтрансформаторні інвертори - це відносно нова технологія, яка прийшла на ринок в 2006 році.

Такі інвертори легше за вагою і трохи більш ефективні, ніж інвертори з трансформаторами. Швидше реагують на зміни в потужності і трохи складніше за своїм устроєм. Тихіші, хоча можуть видавати високочастотний шум, що не вловлюється вухом людини.
Залежно від типу використання інвертори для сонячних батарей можна розділити на три основні типи:

    Автономні (off grid) - інвертори, не підключені до зовнішньої електричної мережі, призначені для автономних фотоелектричних систем;
    Мережеві (on grid) - інвертори, що працюють синхронно з централізованою мережею електропостачання. Такі прилади є інвертором і контролером для сонячних батарей, забезпечують регулювання основних експлуатаційних параметрів мережі: частота напруги, амплітуда і ін. В разі збою живлення інвертор автоматично вимкнеться. Даний тип інверторів підходить для сонячних систем без акумуляторних батарей. Вся вироблена енергія генерується в загальну мережу за «зеленим тарифом».
    Гібридні (hybrid) - ще званий «акумуляторно-мережевий» перетворювач, який поєднує властивості автономних і мережевих пристроїв. Такий інвертор має велику кількість налаштувань для оптимізації роботи сонячної системи від загальної електричної мережі та за наявності акумуляторних батарей.

Популярні бренди і основні характеристики інверторів для сонячних панелей

    SMA inverter
        надійний
        ефективний
        Вироблено в Німеччині
        легендарне якість
        Висока ціна
    ABB inverter
        величезна компанія
        Популярний в Європі
        Гарна якість
        Добре обслуговування
        Низькі ризики покупки
    Growatt
        Якість середнього класу
        досить надійний
        Є недоліки щодо зовнішнього вигляду
        Прийнятна ціна
    Fronius
        австрійське виробництво
        Репутація на рівні бренду SMA
        надійний
        Доступний за ціною

Ринок техніки для альтернативного енергопостачання зростає з кожним днем. Купити інвертор для сонячних батарей в Україні зараз можна без особливих зусиль. На сьогоднішній день в десятку найпопулярніших брендів входять такі (за підсумками 2015 року згідно з IHS Global):

    SMA
    ABB
    SolarEdge
    Omron
    Emphase Energy
    Tabuchi
    Schneider Electric
    Huawei
    TMEIC
    Sungrow

При покупці інвертора для сонячної електростанції варто враховувати такі критерії як:

- Габарити

- Погодні умови експлуатації

- Можливість розширення

- Наявність дисплея

- Наявність гарантійного обслуговування

- Вартість

Одним з основних критеріїв для оцінки інвертора для сонячних панелей є його ефективність або нормативний ККД. У інверторів хорошої якості значення ККД може досягати 98%. Під час компонування сонячної системи слід уникати перетворювачі з номінальною ефективністю меншою 92%.

Додатково до перерахованих вище даними при виборі інвертора для сонячних батарей слід звернути увагу на наступні параметри: клас захисту IP, число виходів, наявність вбудованого сонячного контролера MPPT, гарантійний термін експлуатації і т.д. В даний час на ринку представлена ​​величезна кількість різних конверторів для сонячних батарей, які можуть бути використані в заміському будинку, на дачі або ж просто в вашому домі, як частина альтернативного джерела енергії.

Інтернет-магазин  пропонує за вигідними цінами широкий асортимент інверторів для сонячних батарей (панелей) (12 - 220V) (24 - 220V) різної потужності від 3-5 кВт