+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Сонячні батареї панелі Recom Немає жодного товару в цій категорії.

Сонячні батареї панелі Recom


Сонячні батареї Recom - однієї з найбільших італійських компаній - перетворюють сонячне світло в автономну електроенергію, забезпечуючи Вас додаткової електричної потужності. Це монокристалічна сонячна панель, яка перевершує по ефективності всі інші технології та аналоги конкурентів. Вона відрізняється стабільними характеристиками і зберігає до 80% початкової потужності протягом усього робочого процесу.

Ви можете купити сонячні панелі Recom, ціна на які буде оптимальною, у нас на сайті. Доставку та монтаж здійснюємо в Херсоні, Миколаєві, Києві і по всій Україні.
Характеристики сонячних панелей Recom

    Потужність монокристаллической сонячної панелі Recom black panther становить 24 Вт, що дозволяє, в свою чергу, використовувати її для дому та для комерційних установок.
    Сонячні батареї Recom mono, 270 Вт потужності забезпечать Вам безперебійне функціонування всіх електроприладів.
    Робоча температура сонячної панелі Recom 965 становить -40 + 85 ° С.
    Сонячні панелі Recom в Україні є сертифікованим продуктом.
    Окупити вартість сонячної панелі буде можливо вже за кілька років.

Переваги сонячних батарей Recom

    Переднє скло панелі - бронювали, з низьким вмістом заліза, що збільшує його прозорість. Панель герметична і витримує великі вітрові, снігові навантаження - протестована в умовах навколишнього середовища. Має тривалий термін гарантії (до 25 років).
    Вартість сонячних панелей Recom абсолютно прийнятна і відповідає співвідношенню ціна / якість.
    Панель дуже зручна в монтажі завдяки її невеликій вазі і кріпленням, за допомогою яких вона кріпиться на будь-яку поверхню.
    Сонячна панель Recom Black Panther має привабливий зовнішній вигляд завдяки чорному кольору, відмінно вписується в інтер'єр будинку.
    Панель не має в собі рухомих об'єктів і тому особливо актуальна для тих, хто встановлює її на певні сезони.
    Сонячні панелі Recom не несуть ніякої шкоди навколишньому середовищу і є абсолютно безпечними і зручними у використанні.
    Сонячна батарея Recom Black Panther дає на 10-20% більше енергії в порівнянні зі своїми аналогами.
    Завдяки якісно виконаним елементам сонячна панель має велику ефективність і довготривалість в функціонуванні.

Де купити сонячні панелі Recom

Сонячні панелі Recom Black Panther купити можна на сайті нашого інтернет-магазину. Наші досвідчені фахівці, які проходять постійну практику і вдосконалять свої навички, забезпечать Вам якісний монтаж сонячних батарей і подальше обслуговування. А менеджери допоможуть підібрати підходящий для Вас варіант з урахуванням наступних нюансів і побажань.

Зателефонуйте за номером або заповніть форму зворотного зв'язку, і менеджери допоможуть підібрати оптимальний для Вас варіант сонячних панелей і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.