+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Сонячні колектори Немає жодного товару в цій категорії.

Сонячні колектори

Сонячне світло - повсюдно доступний і абсолютно безкоштовний ресурс, запаси якого в доступному для огляду майбутньому невичерпні. Потужність випромінювання, що надходить на поверхню нашої планети, може досягати 1,3 кВт на 1 м². Було б дивно не скористатися таким щедрим даром природи, особливо в світлі масштабного енергетичної кризи, розмови про який не вщухають вже понад тридцять років.
Для цього достатньо купити сонячні колектори і батареї в Києві.
Купити сонячний колектор в Києві

Але купити сонячні колектори і батареї - дороге задоволення, заперечать економні покупці. Чи варто витрачати кошти на їх покупку і монтаж, якщо так-сяк можна обходитися традиційними джерелами світла і тепла? Безумовно, варто: кожна вкладена в придбання копійка дуже скоро окупиться і почне приносити прибуток. Світова практика використання геліоустановок доводить їх користь і ефективність. Наприклад, жителі південних країн вже давно прийшли до висновку:

купити сонячний колектор - дешевше і простіше, ніж з року в рік підігрівати воду за допомогою газу або електрики, оплачуючи кілометрові рахунки за енергоносії.

Принцип роботи колектора полягає в правильному розподілі тепла, випромінюваного денним світилом: накопичуючи теплову енергію, пристрій направляє її на підігрів матеріалу-теплоносія, за допомогою якого потім нагрівається вода. Купівля і установка альтернативного джерела тепла дозволяє вирішити питання автономного опалення або гарячого водопостачання приватного будинку або дачі, а витрати на закупівлю обладнання на тлі неухильно зростаючих тарифів на комунальні послуги навряд чи зможуть когось шокувати. Як і сонячні батареї, які вважаються одним з найбільш безпечних для екології джерел енергії.
Сонячні колектори:

- розраховані на тривалий термін експлуатації;
- практичні і надійні;
- не потребують особливого догляду;
- не завдають шкоди навколишньому середовищу;
- можуть встановлюватися на дахах для економії місця;
- повністю окупаються за кілька років;
- вкрай рідко виходять з ладу;
- безвідмовно працюють в найширшому діапазоні зовнішніх температур.
Бувають такі типи сонячних колекторів:

- найдешевший колектор який можна купити, плоский, з'явився раніше за інших і все ще лідирує в продажу, незважаючи на помітне зниження продуктивності в зимовий час.
- сонячний колектор вакуумного типу. Відрізняється високим ККД і краще працює в складних кліматичних умовах.
- термосифонний сонячний колектор.

Прогрес не стоїть на місці: що з'явилися не так давно концентратори, доповнені дзеркальними рефлекторами, і інші види модифікованих колекторів які можна купити з поліпшеними характеристиками з успіхом це доводять. Очевидно, що майбутнє - за альтернативною енергетикою, спрямованої на грамотне і дбайливе використання природної енергії. Всю продукцію ви можете вибрати в нашому каталозі і купити з доставкою по всій Україні.

Сонячні колектори - це сучасний винахід людства, що дає нам можливість використовувати невичерпну енергію сонця.
Геліосистеми - невід'ємний елемент сучасних систем сонячного опалення та гарячого водопостачання. Сьогодні сонячні водонагрівачі - це високотехнологічні пристрої, в яких застосовуються новітні матеріали.
Легкість монтажу, зручність обслуговування, і найголовніше, зниження витрат на опалення будівлі і нагрів води, робить сонячні колектори все більш популярними. Їх можна зустріти не тільки на приватних будинках і квартирах, але і на приватних котеджах, готелях, школах, санаторіях, виробничих комплексах і т.д.
Альтернативне назва: сонячні колектори купити, геліосистеми, геліосистема