+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Керамічна черепиця Товарів у наявності: 29

на сторінку
Показані 1 - 12 із 29 пунктів
Показані 1 - 12 із 29 пунктів

Керамічна черепиця – натуральна покрівля

Що таке керамічна черепиця ?
Керамічна черепиця відноситься до розряду елітних будматеріалів, вартість керамічної черепиці вище, ніж у інших покрівельних продуктів. За кордоном ця продукція користується великою популярністю і доступна багатьом господарям домоволодінь. З огляду на дорожнечу керамічна черепиця - не так популярний покрівельний матеріал на ринку вітчизняних будматеріалів, ніж її маталлопрофільний і бітумний побратим.
Висока вартість цих виробів обумовлена, перш за все, труднощами технологічного процесу при виробництві черепиці. Це досить тривала робота від первинно збору глини до остаточної обробки проходить близько 3-х місяців, крім того, для отримання якісного виробу використовуються різні дорогі покриття і емалі. Глина - дешеву сировину, - є лише основою.
Також в високу вартість керамічної черепиці входить її транспортування і митні збори, адже відмінні вироби виробляють в більшості випадків імпортні компанії.
Монтувати покрівлю з керамічної черепиці дуже складно. На відміну від монтажу металочерепиці або профілю, які випускаються листами, керамічний аналог проводиться поштучно. Правильно скласти його воєдино дуже клопітка справа, яка потребує професійного підходу.
Особливості керамічної черепиці
Природно, що при високій вартості технічні характеристики керамічної черепиці як покрівельного матеріалу дуже високі: дуже зносостійкий - термін експлуатації такої покрівлі може досягати 200 років. У Прибалтиці, наприклад, деякі будинки покриті черепицею, яка була у використанні, її знімали з знесених будівель. Очевидно, що такий матеріал покрівлі здатний пережити навіть саму будову. Крім того, черепиця міцна і легко витримує вплив агресивного клімату - відмінно переносить безліч циклів відтавання і заморожування.
Під покрівлею з керамічної черепиці влітку не душно, а взимку - не холодно, що особливо актуально для мансардних приміщень, як і більшість натуральних матеріалів вона «дихає», тобто володіє відмінною повітропроникністю. Про її екологічної безпеки навіть не варто згадувати.
Як видно, не дарма дах під керамічною черепицею - дороге задоволення. Кошти, витрачені на її придбання і монтаж, окупляться сторицею, адже така покрівля буде не тільки радувати господарів протягом багатьох поколінь, а й збереже їх здоров'я.

Купити керамічну черепицю


Керамічна черепиця ціна: Roben, Creaton, Tondach, Terreal, Nelskamp, Jacobi, покрівля; натуральна черепиця, ціна керамічної черепиці в керамічна черепиця виготовляється з глиняної маси яка проходить процес формування і випалення в печі з температурою близько 1000 градусів , при цьому вона отримує червоно -коричневий колір. Також може мати глазурований захисну плівку яка наноситься перед випалюванням і служити для кращого видалення атмосферних опадів. Готовий виріб представляє з себе плитку невеликого розміру (від 30 * 30см) з вагою від 2кг. Існують різні види керамічної черепиці в залежності їх положення на покрівлі і способу виготовлення : рядова керамічна черепиця : плоска стрічкова , пазова стрічкова , пазова штампована , однохвильова , двохвильова , жолобчаста та інші. Коли ж застосовувати черепичну покрівлю ? Оптимальний ухил покрівлі для застосування черепиці від 25-35 до 60 градусів : При ухилі менше 22градусов необхідно провести заходи щодо поліпшення гідроізоляції і вентиляції Від 22 до 60 градусів стандартне кріплення черепиці При ухилі більше 60 градусів необхідно додаткове кріплення шурупами ( цвяхами ) Черепиця кріпиться один з одним за допомогою спеціальної системи замків і кріпиться до обрешітки за допомогою спеціальних отворів - таким чином верхня черепиця лягає на нижню влаштовуючи суцільний покрівельний килим , що виключає протікання Термін служби якісної черепиці без необхідності проведення ремонту - більше 100-150 років (подивіться хоча б на старовинні будинки в Європі). Застосовується в цегляних , дерев'яних , кам'яних будинки будь-якої поверховості . Також важливою умовою для застосування керамічної черепиці в вашому домі є її вартість (20-50 $ кв. М) , якщо ви готові викласти таку суму за надійну покрівлю , то сміливо вирішуйтеся на це. Керамічна черепиця , плюси: витрати на експлуатацію зводяться до мінімуму (чистка жолобів , розжолобків , огляд примикань робиться зазвичай раз на рік , простий локальний ремонт), Шумопоглинання ( не чути стукіт дощу) , не горить , на відміну від більшості покрівельних матеріалів , Не піддається корозії , морозостійкість 1000 і більше циклів , декоративна привабливість покрівлі - різноманітність форми та кольорів , конструкція покрівлі дозволяє « дихати» даху - через мікропори в її структурі , завдяки чому накопичується під дахом волога швидко випаровується.

Керамічна черепиця  цінаВибір покрівлі будівлі - це непросте завдання для кожного господаря. Для максимально позитивного результату тут потрібно враховувати сукупність технічних і стилістичних параметрів. Важливо щоб варіант покрівлі був порівнянний із загальним стилем будівлі і дизайном екстер'єру.

Сьогодні існує багато різних варіантів покрівлі даху. Але по праву найбільш вдалим варто називати тільки традиційний класичний варіант керамічної черепиці. Завдяки такій концепції ви зможете створити найбільш стильний дизайн екстер'єру будівлі і при цьому отримати незамінні експлуатаційні властивості.

Методика покрівлі даху керамічною черепицею була заснована в кінці 19 століття в Європі. До сьогоднішнього дня технологія зазнала деякі удосконалення. Все це для того щоб відповідати високим стандартам якості.

Ми розуміємо, що монтаж покрівлі здійснюється раз і на багато років. Саме тому ми раді запропонувати вам найбільш вдалий варіант. За допомогою такої черепиці ви зможете створити вишуканий антураж європейського будівлі минулих століть.

Купити керамічну черепицю означає отримати унікальну можливість кардинально поліпшити зовнішній вигляд вашого будинку, котеджу або будь-якого іншого будівлі. Фактура і широка палітра колірної гами дає можливість створити справді гарний аристократичний образ елітного будинку. Не менш важливо звернути увагу на надійність і функціональність такої конструкції.

Купити керамічну черепицю


У концепції технології виробництва керамічна черепиця використовуються натуральні матеріали, які піддаються термічній обробці. Така методика забезпечує високу міцність конструкції.

Керамічна черепиця має такі переваги:

    Тривалий термін експлуатації (понад 100 років).

    Прекрасний зовнішній вигляд досягається за рахунок забарвлення і фактури.

    Надійний захист від будь-яких погодних умов (вітер, опади, ультрафіолетове випромінювання).

    Екологічні нешкідливі матеріали.

    Оптимальний баланс високої якості і демократичної ціни.

    Керамічна натуральна черепиця стійка до дії агресивного середовища (кислотні дощі, пташиний послід та інші).

Сукупність таких відмінних техніко-експлуатаційних властивостей разом з прекрасним дизайном роблять такий варіант покрівлі найбільш вдалим і затребуваним. Вартість керамічної черепиці ви можете уточнити у наших фахівців.

Керамічна черепиця - це найдавніший покрівельний матеріал, який використовується для покрівлі при будівництві будівель вже кілька тисячоліть. Про довговічність цього покрівельного покриття можна судити за збереженими архітектурних споруд на території колишньої Римської Імперії і Греції. Керамічна черепиця може прослужити кілька століть і навіть тисячоліть.

Покрівля з керамічної черепиці легко витримує температурні перепади, ультрафіолет і інші негативні впливи середовища. Цей матеріал відмінно підходить для використання при капризний кліматі середньої смуги, а тому монтаж керамічної черепиці популярний як в Європі, так і в Росії. А довговічність і привабливий зовнішній вигляд робить цей тип покрівлі найбільш престижним. Керамічна черепиця в Тулі від відомих виробників представлена ​​вкомпанії«МайстерПокрівлі».
вихідна сировина

Керамічна черепиця може виготовлятися з різних сортів глини, яка висушується і піддається випалу особливим чином, який забезпечує матеріал хороші формотворчих і водовідштовхувальні властивості. Обпікаючись при +1000 градусів, покрівля з керамічної черепиці набуває відтінок, властивий тільки їй. Отримати якісний виріб допомагають різні компоненти (наприклад, пластифікатори).

За формою розрізняють однохвильова, Двохвильовий, пазів, штампувальну, пазів стрічкову, плоску стрічкову і інші типи керамічної черепиці. Потім пластини викладають на даху на зразок луски, яка і утворює захисне покриття будинку. Завдяки таким особливостям монтажу керамічної черепиці, пласти можуть вільно переміщатися і адаптуватися до деформованої формі даху при осіданні будівлі і тиску вітру.

 

Переваги керамічної черепиціПокрівля з керамічною черепицею відрізняється не тільки своєю довговічністю, якої не може похвалитися ні м'яка черепиця, ні цементно-піщана черепиця, ні інші типи покрівельних матеріалів. Вона налічує безліч інших переваг.

    Керамічної черепиці властиві морозостійкість і вогнестійкість: завдяки своїм фізичним властивостям вона ідеально витримує і умови російської зими, і жарку погоду.
    Покрівля з керамічною черепицею не схильна до впливу радіації та інших агресивних чинників середовища.
    Монтаж керамічної черепиці забезпечить вашій даху низьку теплопровідність і здатність поглинати шум.
    Керамічна черепиця не поглинає вологу і не накопичує статичну електрику.
    Ціна керамічної черепиці, як правило, перевищує вартість інших покрівельних матеріалів. Однак її зносостійкість і гарний зовнішній вигляд стоять цих витрат.

Виробники керамічної натуральної черепиціНа сьогоднішній день виділяють кілька лідерів ринку:

    Керамічна черепиця Вraas (Європа);
    Черепиця Roben (Німеччина, Польща);
    Черепиця Koramic (Німеччина);
    Черепиця Creaton (Німеччина);
    Черепиця Tondach (Австралія);
    Черепиця Terreal (Франція).

Купити керамічну черепицю високої якості ви зможете в нашій компанії «Блок Львів». У нас доступні ціни керамічної черепиці та широкий асортимент продукції. Також у нас ви знайдете інші види натуральної черепиці, металочерепицю та інші покрівельні покриття. Зробити замовлення і задати всі ваші запитання ви можете по телефону, вказаному в розділі «Контакти».

керамічна черепиця купити 

Керамічна черепиця відноситься до найдавніших з створених людиною покрівельних матеріалів. Запозичена у природи - а подібна луска захищає риб, змій, насіння в шишках хвойних дерев - вона стала своєрідним ідеалом покрівлі: блискуча на сонці, оманливе легка. Цвітну керамічну черепицю виготовляють двома способами: ангобірованія і глазурування.

  Водопоглинання глазурованої черепиці практично нульове, кольору має максимальну стійкість, плюс характерний блиск глазурі. У порівнянні з іншими покрівельними матеріалами керамічна черепиця має ряд безсумнівних переваг. Вона не розжарюється на сонці і служить прекрасним теплоізолятором. При постукуванні металевим предметом черепичний пластинка видає мелодійний дзвін. Однак викладена по поверхні даху вона ж ефективно гасить стукіт дощу. Керамічна черепиця не накопичує статичну електрику і не є провідником.

  Тобто фактично будинок може обходитися без громовідводу. Керамічна черепиця поєднується з будь-яким фасадним матеріалом, особливо прекрасно виглядає на покрівлі будинку облицьованого керамічною цеглою ручного формування. Існує безліч конфігурацій керамічної черепиці. Найбільш поширені: середньохвильова, бобровий хвіст, голландська S-образна, плоска низкопрофильная, середземноморська, марсельська пазовая. Залежно від призначення черепиця може бути рядовий, коньковой, разжелобочной і кінцевий.

  Як добірних елементів виробляються черепичні патрубки для технічних стояків і кріплення антен, водостоки, елементи вентиляції, ендови, капельники, примикання, різні елементи снігозатримання, освітлення, безпеки, а також декоративні вставки і керамічні фігурки. Зрозуміло, укладання керамічної черепиці слід довіряти тільки професіоналам.

 Бажано при замовленні мати проект даху, щоб фахівці змогли точно прорахувати необхідну кількість добірних елементів. Зате після закінчення монтажних робіт про проблеми у верхній частині будинку можна забути назавжди: черепиця дарує радість своїм витонченим зовнішнім виглядом, створює затишок в приміщеннях, не потребує будь-якого обслуговування і здатна зберігати свій первинний вигляд від 100 до 300 років.