+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Композитна черепиця Товарів у наявності: 5

Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Показані 1 - 5 із 5 пунктів

Композитна черепиця (еталочерепиця) ціна, фото, купити, монтаж, переваги.

Композитна черепиця Gerard, Evertile, Metrotile в Україні з'явилася лише 10 років тому і відразу зарекомендувала себе як кращий покрівельний матеріал , оскільки втілювала кращі якості таких матеріалів як керамічна черепиця , бітумна черепиця , полімерпіщана черепиця , металочерепиця і при цьому не мала їх недоліків .

Композитна черепиця - це новий сучасний вид покрівельного матеріалу , який являє собою багатошарове покрівельне покриття. Основу композитної черепиці складає сталевий лист, захищений алюмоцинковим сплавом ( алюмоцинк - це новий запатентований сплав спеціально підібраних часток алюмінію , цинку і кремнію). У порівнянні зі звичайним цинковим покриттям , алюмоцинкових сплав в кілька разів довше захищає сталь від корозії. Чим же саме композитна черепиця краще , ніж бітумна черепиця , полімерпіщана черепиця і керамічна черепиця?

Зовнішній вигляд:

1.Бітумная черепиця має менш рельєфний зовнішній вигляд.

2.Кераміческая черепиця не має такого розмаїття профілів як композитна черепиця Metrotile . 3.Полімерпесчаная черепиця поступається за колірною гамою і кількістю профілів. Невелика вага :

1.Хорошая ламінована бітумна черепиця має вагу не менше 9-10 кг/м2 , а вага черепиці Metrotile складає всього 6,5 кг.

2.Кераміческая черепиця дає дуже велике навантаження на кроквяну систему і несучу конструкцію , оскільки важить близько 30 кг/м2. 3.Полімерпесчаная черепиця має вагу приблизно такий же , як керамічна черепиця , і так само вимагає посилену несучу конструкцію. Простота монтажу:

1.Композитная черепиця дуже легко монтується , як і бітумна черепиця . Змонтувати її Ви зможете і самі.

2.Кераміческая черепиця та полімерпіщана черепиця має досить складний монтаж , вимагає роботи професіоналів- покрівельників. економічність : 1.Бітумная черепиця укладається на суцільну обрешітку , що значно збільшує загальну вартість покрівлі. Якщо скласти ціну 1 м2 ламінованої черепиці і суцільний обрешітки , бітумна черепиця виявиться досить дорогим покрівельним матеріалом.

2.Кераміческая черепиця може мати невисоку ціну за 1 м2 , але комплектуючі до неї дуже дорогі . 3.Полімерпесчаная черепиця здорожує вартість всієї будівлі , оскільки вимагає посилену несучу конструкцію. Реставрація покрівлі : 1.Композітная черепиця швидко і ефективно може бути встановлена ​​поверх старої покрівлі , що дозволяє власникові будинку реконструювати покрівлю за лічені дні. Бітумна черепиця - порівняно молодий матеріал і не підходить для реконструкції старих будівель , не порушивши їх архітектурний стиль . 2.Старие будівлі часто мають вже трохи пошкоджену часом кроквяну і несучу конструкцію , яка не здатна витримувати великі навантаження. Тому керамічна черепиця та полімерпіщана черепиця не підходить для реставрації покрівлі на таких будівлях. Композитна черепиця - це неймовірно легкий покрівельний матеріал, здатний прикрасити дах Вашого будинку. Завдяки елегантному дизайну і широкому вибору колірних рішень , Ви зможете зробити свій будинок унікальним і підняти свій імідж на високий рівень , а ми з радістю допоможемо Вам це реалізувати.

Композитна черепиця - це покрівельний матеріал, який виготовляється з декількох шарів. Надійність і довговічність покриття практично не поступається натуральній черепиці. Основу композитної покрівлі становить сталевий лист, який додатково захищений алюмоцинковим сплавом. Це дозволяє підсилити стійкість металу до корозійних процесів. Також використовується зовнішнє кольорове покриття, що складається з гранул натурального каменю.
Ідея створення композитного матеріалу належить Улі Фішеру - вченому з Нової Зеландії, який скористався напрацюваннями військових в зведенні ангарів для техніки. На сьогоднішній день початкова задумка цілком інакша, удосконалилася. Наприклад, зовнішній шар покрівельного покриття спочатку було з бітуму. Але акрилові матеріали мають більш якісні показники довговічності, тому кам'яна крихта додатково захищається акрилової глазур'ю, що забезпечує довший термін її експлуатації. Подібний склад черепиці дозволяє забезпечити надійний захист даху від впливів будь-яких погодних умов: дощу, снігу, граду, вітру.
Існує цілий ряд переваг, які відрізняють композитну черепицю

• Привабливий дизайн. Базальтова крихта робить покриття практично не відрізнятись від натуральної керамічної черепиці

• Великий вибір форм і кольорів. На ринку представлено близько 20 колірних рішень і 10 типів профілю товару

• Високий рівень надійності. Особливості розробки матеріалу дає можливість йому витримувати найскладніші погодні умови. При правильному укладанні покрівельних листів нескладно захистити дах від протікання

• Мала вага. Один квадратний метр матеріалу важить близько шести кілограм. Тому немає необхідності в значному зміцненні кроквяної системи

• Легкість проведення монтажних робіт. Можливо укладати листи черепиці на покрівлі будь-якої складності. При цьому кількість відходів складає не більше 30%

• Стійкість матеріалу до впливу опадів, ультрафіолетового випромінювання і перепаду температур

• Низький рівень шуму під час дощу

• Довговічність. Композитний матеріал прослужить без нарікань протягом п'ятдесяти і більше років

• Пожежна безпека. Матеріал відрізняється відмінною стійкістю до вогню

• Можливість проведення монтажних робіт при негативних температурах навколишнього середовища
Багато клієнтів віддають перевагу композитним покрівельних матеріалів, тому як з їх допомогою можливо зробити укладання черепиці поверх старої покрівлі. Це значно здешевлює і спрощує догляд за дахом. При цьому зовнішній вигляд покриття відрізняється привабливістю і дозволяє підкреслити високий статус власника будинку.

В першу чергу клієнтів цікавить ціна покрівельного матеріалу. Хоча цей підхід помилковий, але він має підстави. Монтаж даху може обійтися в круглу суму для сімейного бюджету. Але як правильно вибрати матеріал для покрівлі?

Для початку необхідно оцінити переваги і недоліки матеріалу. А навіщо вже варто звертати увагу на ціну. Композитна черепиця вигідно відрізняється від інших представлених на ринку товарів. По-перше, вона має найяскравішими перевагами як металочерепиці, так і керамічних поверхонь. При цьому вартість виробів є прийнятною для більшості покупців, на російському ринку вона коливається в районі 350-600 рублів за метр квадратний.

Будь-який фахівець дасть вам простий порада: не вибирайте найдешевшу продукцію. Якісна покрівля прослужить вам багато років, тому економія може стати причиною протікань, появ паморозі або цвілі на горищі тощо.
Монтаж композитної черепиці вважає досить простим і зручним, тому багато фахівців пропонують своїм клієнтам даний матеріал для покрівлі. Особливий плюс виробів полягає в тому, що можливе укладання листів в будь-які погодні умови. Також немає необхідності в зміцненні кроквяної системи.
Укладання композитних матеріалів має ряд особливостей

• Необхідно суворо дотримуватися технологію монтажу покрівлі. В покрівельний пиріг потрібно включити захист від вологи і вітру, пароізоляцію, теплоізоляцію
Заборонено використовувати різні кольори матеріалу

Композитну черепицю необхідно розкроїти ножівкою або спеціальними ножицями по металу

• Заборонено використовувати в роботі болгарку

• Черепицю потрібно зберігати в приміщеннях з відмінною вентиляцією і захистом від вологи

• Для очищення листів від забруднень використовують слабкий мильний розчин

• Якщо при транспортуванні або монтажі матеріал був пошкоджений, то для його захисту від корозії використовують базальтову посипання, алюмоцинк

• Необхідно забезпечити проникнення повітря через карниз в підпокрівельний простір

Для монтажних робіт необхідно провести укладання підкладкового килима. Монтаж черепиці можливий при ухилі покрівлі мінімум в 12 градусів. В іншому випадку необхідно забезпечити повну гідроізоляцію. Також важливо подбати про герметизації проходів для труб, антен та інших комунікацій. На завершальному етапі монтажу потрібно зробити грунтів країв листів черепиці. Також проводиться покриття ґрунтовкою капелюшки цвяхів і місця з втраченої посипкою. Після цього дані місця засипають посипаннями і покриваються лаком. Таким же чином обробляються стики черепиці. У разі дотримання всіх правил покрівля з черепиці зможе прослужити весь рекомендований термін експлуатації.