+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

IZOVER мінеральна скловата утеплювач Немає жодного товару в цій категорії.

Мінеральна скло вата  IZOVER ( Ізовер )

Компанія IZOVER займає лідируючі позиції у сфері виробництва ізоляційних будматеріалів. Пропонована продукція поставляється в рулонах і плитах з мінераловати . За основу береться скловолокно високої якості , всі матеріали екологічно чисті і мають природне походження (вапно , пісок , сода). Запатентована технологія виготовлення дозволяє отримувати будматеріал з низьким коефіцієнтом теплопровідності і хорошими акустичні властивості.

  Утеплювач Ізовер застосовується як для тепло- , так і для звукоізоляції приміщень , його висока пружність значно полегшують процес монтажу. Матеріал легко розділяється на необхідні по товщині шари , легка вага не вимагає додаткового посилення каркасних конструкцій. Утеплювач IZOVER підійде як для будівництва нових будівель , для реконструкції старих будівель. Залежно від щільності бувають рулони , призначені для утеплення скатних дахів і горищ , для перегородок і стін , для стель , для підлог на лагах , для міжповерхових перекриттів. Використовуючи утеплювач Ізовер можна значно знизити витрати на споживану енергію , особливо в зимовий період.

Утеплювач мінвата Ізовер технічні характеристики і властивості

Теплоізоляційних матеріалів сьогодні пропонується споживачам безліч. Все нові і нові їх види виходять на будівельний ринок. Виробники, конкуруючи один з одним, намагаються вдосконалити існуючі види утеплювачів, надаючи їм нові властивості. Але є і такі матеріали, які залишаються незмінними, по праву займаючи лідируючі місця в рейтингу. Як приклад можна назвати Изовер - утеплювач, технічні характеристики якого дозволяють отримати прекрасні результати при теплоізоляції.

В принципі, цей матеріал володіє багатьма плюсами і мінусами мінеральної вати - адже їх властивості дуже близькі. Випускається він у вигляді плит, як жорстких, так і напівтвердих. А ще його продають у вигляді рулонів і матів, якими можна утеплювати покрівлі, перекриття, фасади будівель, стелі, стіни і підлоги, вентиляційні труби. Основою ІЗОВЕР служать скляні волокна з довжиною від 100 до 150 мікрон і товщиною від 4 до 5 мікрон. Завдяки таким параметрам утеплювач має високу пружність, а також стійкістю до навантажень.


Характеристики мінеральної вати IZOVER

Матеріал цей виготовляють зі скловолокна найвищої якості за технологією TEL, яка запатентована. Все це робить Isover одним з кращих утеплювачів, що відрізняється від аналогів в кращу сторону. Перерахуємо його корисні якості.
теплопровідність

Коефіцієнт теплопровідності даного утеплювача має крихітне значення - 0,041 вата на метр на Кельвін. Причому ця величина не змінюється з часом в бік збільшення (як нерідко буває з іншими утеплювачами). Таким чином, скляні волокна ІЗОВЕР, добре утримують повітря, відмінно зберігають тепло.
звукоізоляція

Що стосується здатності захищати від зовнішніх шумів, то і тут скловолоконні матеріали на висоті. Це пов'язано знову-таки з тим, що між скляними волокнами знаходиться повітряний прошарок, яка з успіхом затримує сторонні звуки. Тому тиша в приміщенні, утепленому ІЗОВЕР, вам буде забезпечена. Для цих цілей випущені спеціальні різновиди матеріалу.
горючість

Всі теплоізоляційні матеріали, що мають щільність до 30 кілограмів на кубічний метр і носять назву Isover, вважаються негорючими. Так їх визначає відповідний ГОСТ, який присвоює їм абревіатуру НГ. Тому такий утеплювач цілком можливо застосовувати в будь-яких будинках - характеристики ІЗОВЕР даного типу дозволяють це. Він абсолютно безпечний при теплоізоляції як одноповерхового котеджу, так і висотного будинку.

Купити IZOVER Ізовер 

Матеріали жорсткого і напівтвердого типу, а також ті, які має покриття з плівки Tyvek, алюмінієвої фольги або скловолокна, вважаються слабо горючими. За ГОСТом вони позначаються СГ. Обмеження для використання таких утеплювачів є, але їх зовсім небагато. Так що їх можна застосовувати майже всюди. Головне - строго виконувати приписи пожежної безпеки будівель і споруд, викладені в СНиП 21-01-97.
паропроникність

Тепер поговоримо про стійкість до впливу вологи. Адже саме цей параметр є «слабкою ланкою» багатьох сучасних утеплювачів. Вони добре виконують свою функцію лише тоді, коли повітря в приміщенні сухий. Якщо ж в ньому міститься волога, то навіть у скловолокна здатність зберігати тепло може погіршитися. Але скляні волокна хороші тим, що швидко віддають назад всю вологу, яку ввібрали. А для цього треба не забути між стіною і утеплювачем залишити щілину, що не менше, ніж 2 сантиметри для вентиляції. Якщо цього не зробити то теплоізоляційні якості даного матеріалу стануть зменшуватися в міру напітиванія вологи. На жаль це недолік всіх подібних матеріалів. Паропроникність ІЗОВЕР знаходиться в межах 0,50 - 0,55 мг / мчПа. При зволоженні утеплювача на 1% відбувається різке погіршення теплоізоляції до 10%.

 IZOVER Ізовер ціна 

Найважливішим параметром є термін придатності утеплення. Навіть якщо він прекрасно зберігає тепло, але здатний прослужити від сили рік, навряд чи це комусь сподобається. Утеплювати будинок - заняття копітке, і щороку цим займатися - справа не з приємних. Але, на щастя, до ІЗОВЕР ці претензії не відносяться. Проклавши стіни, підлогу або перекриття даним матеріалом, ви можете забути про утеплення на довгі роки. Є приклади використання даного утеплювача на протязі більш ніж 50 років без втрати теплоізоляційних якостей.

А ще Isover в своєму складі має гідрофобізатори, які мають водовідштовхувальні властивості. Крім того, в даному утеплювачі не поселяються жучки та інші комахи - не до вподоби їм таке місце проживання. Недоступний скловолоконний утеплювач і для цвілі.
Екологічність і нешкідливість

Не тільки технічними характеристиками Isover може блиснути. Скловолоконні матеріали, що відносяться до даного типу, є абсолютно нешкідливими для людського здоров'я і життя. При їх експлуатації ніяких шкідливих речовин не виділяється. Вже півстоліття фінськими вченими перевіряється даний факт. Небезпеки не виявлено - такий вердикт неодноразово виносили фахівці інституту проблем ракових захворювань.
вага утеплювача

Якщо порівнювати Изовер з іншими утеплювачами по вазі, але він виявиться набагато легше, ніж інші. Тому в тих будинках, стіни яких виготовлені з не дуже міцних матеріалів або неприпустима зайве навантаження саме застосування ІЗОВЕР виявиться відмінним виходом з положення.
Форма випуску

Для зручності споживачів даний утеплювач випускають в різному вигляді. Це рулони, плити різної жорсткості, мати. Товщина одношарового ІЗОВЕР варіюється від 5 до 10 сантиметрів, а у двошарового - товщина кожного шару становить 5 сантиметрів. Плити зазвичай виготовляються розміром не більше, ніж метр на метр, але іноді бувають винятки.

інші характеристики

    Щільність становить близько 13 кг / м3.
    Щільність прилягання до основи не дуже хороша і може знижуватися в залежності від утеплюється об'єкта.
    Повітропроникність становить 120 * 10-6м3 / м × с × Па.

В цілому багато характеристики будуть залежати від виду матеріалу і його призначення, докладніше все характеристики можна подивитися на офіційному сайті фірми Isover.


Де застосовують Изовер Isover і його різновиди

Що ж, як утеплювач характеристики Изовер має непогані. Тому і застосовувати його можна широко - і під час будівництва будинку, і при зовнішній і внутрішній обробці. Наприклад, ізовером можна прекрасно утеплити підлогу, під який дме з підвального приміщення. Їм можна обкласти стіни для утеплення, горище або мансарду, а також захистити стіни від холодного вітру. До речі, і обійдеться таке утеплення порівняно недорого.

Даний матеріал має кілька різновидів. Кожна з них призначена для виконання певних робіт. Далі перерахуємо їх.
Isover KL34

Isover KL34 випускається у вигляді плит по 5 або 10 сантиметрів завтовшки. На каркасі вони монтуються щільно, додатково кріплення при цьому використовувати не потрібно. Таким плитами можна ізолювати вентильований фасад і кладку, що складається з декількох шарів. Площині під утеплення підходять будь-які: і вертикальні, і горизонтальні, і ті, які знаходяться під нахилом.
Isover KL37

Isover KL37 поставляється в туго спресованих упаковках. Він також не вимагає додаткових кріпильних елементів при монтажі. Цим матеріалом утеплюють перекриття між поверхами, стіни, скати покрівлі даху. При цьому необхідно щільне прилягання матеріалу до поверхні.


Isover KT37

Isover KT37 випускається у вигляді спресованих рулонів. Кріпильних елементів не вимагає, але, як і попередній матеріал, повинен добре прилягати до утеплюваної площині. Його використовують для теплоізоляції покрівлі, горищ, перекриттів між поверхами, стін і перегородок усередині приміщень.
Isover KT40

Isover KT40 - двошаровий матеріал (кожен шар має товщину 5 сантиметрів), який випускають у вигляді тугих рулонів. Його використовують без додаткового кріплення для утеплення поверхонь, розташованих горизонтально - підлог і стель. Якщо порожнина для заповнення утеплювачем недостатню глибину, то можна изовер розділити на два шари.
Isover STYROFOAM 300A

А ось такий матеріал, як Isover STYROFOAM 300A, вимагає обов'язкового застосування кріплення. Він випускається у вигляді твердих шорстких плит, поверхня яких добре зчіплюється з бетоном. До складу цього утеплювача входить екструдований пінополістирол, завдяки якому утворюються ізольовані осередки. Завдяки цьому підвищуються температурна стійкість і вологостійкість. Цей утеплювач годиться для роботи як з горизонтальним, так і вертикальних поверхнях. Їм утеплюють зовнішні і внутрішні стіни, підлогу і плоску покрівлю. Зверху можна нанести штукатурку.

Isover VENTITERM

Isover VENTITERM - універсальний утеплювач. Адже технічні характеристики ІЗОВЕР даного типу такі, що з ним можна працювати як з кріпленням, так і без такого. Випускають його у вигляді жорстких плит, оброблених гидрофобизатором. Основа даного матеріалу - мінеральна вата, що складається з базальтових волокон. Їм ізолюють (з одного боку) вентильовані фасади, а також труби для вентиляції і водопроводу. Ще його використовують для захисту від холоду точних приладів.
Isover скатна покрівля

Isover скатна покрівля - утеплювач, застосовується для теплоізоляції даху. Випускається у вигляді плит шириною 61 сантиметр і товщиною 10 або 5 сантиметрів. Він практично не вбирає вологу, а також добре поглинає звуки. Висока паропроникність і негорючість - ще дві корисні властивості цього матеріалу. Він відмінно тримає тепло, особливо якщо використовувати два його шару, верхній з яких закриває стики нижнього. Важливо: при монтажі крок системи крокв треба робити таким, щоб плити утеплювача не провалювалися.
Isover вентфасад

Isover вентфасад нічим не відрізняється від звичайного ІЗОВЕР. Він випускається в двошаровому вигляді, завдяки чому добре тримає тепло. При монтажі не допускайте відставання утеплювача від поверхні.
Isover звукозахист

Isover звукозахист випускається у вигляді матів і плит. Він здатний краще за інших утеплювачів захищати приміщення від зовнішніх звуків. Його використовують для ізоляції підвісних стель і внутрішніх перегородок.
Чого не варто робити при роботі з ІЗОВЕР і його недоліки

Згідно техніці безпеки, при використанні скловолоконних матеріалів треба обов'язково надягати захисні окуляри, рукавички і пов'язку з марлі. Не слід забувати і про одяг з довгим рукавом, брюках і шкарпетках. Ось тільки влітку на задушливому горищі натягувати все це ой як не хочеться! Ось і сподіваються багато на авось, оголивши торс і спритно наклеюючи плити ізовера. Спочатку начебто і нічого, а от потім доводиться пошкодувати. Все тіло починає відчайдушно горіти і свербіти, і навіть душ не допомагає.

Працюючи з цим матеріалом, спробуйте встати так, щоб на изовер потрапляв яскраве сонячне світло. І ви побачите в повітрі стовпи дрібної скляного пилу. Здається, це видовище зможе відбити охоту працювати без засобів захисту. Але не бійтеся - укладений утеплювач небезпеки представляти не буде. На доказ наведемо приклад: іноді в ІЗОВЕР навіть оси гнізда будують, а мишки нори прогризають. А адже це може бути тільки там, де екологічно безпечно.

А щоб точно знати, що скляна пил не потрапить в кімнати, прокладете між ІЗОВЕР і вагонкою для обшивки стін плівку типу ютавіка. І тоді, навіть якщо вагонка поступово розсохнеться, ніякі скляні частки вам загрожувати не будуть. Втім, якщо порівняти Изовер з вітчизняної рубав скловатою, проникаючої крізь будь-який захист, то порівняння явно буде на користь першого. А мишки, до речі, скловатою гребують, на відміну від Ізовер. Так що є привід задуматися.