+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Knauf мінеральна вата  Немає жодного товару в цій категорії.

Мінеральна вата Knauf ( Кнауф ) мінвата

Утеплювачі Кнауф технічні характеристики, різновиди та сфера застосування

Мінеральна вата «Knauf» родом з Німеччини. Фірма з однойменною назвою славиться багатим асортиментом продукції, що має відмінну якість. Утеплювачі, що випускаються нею, не виняток. Вельми приємно те, що складаються вони тільки з природних компонентів, а значить - не викличуть алергії і не спровокують якусь хворобу. Адже таких шкідливих для здоров'я фенолформальдегідних смол в даному продукті абсолютно немає. Утеплювачі Кнауф технічні характеристики мають такі, що залишає далеко позаду деяких своїх конкурентів. А чому саме хороша ця мінвата, читайте далі.

Про достоїнства утеплювачів Knauf

1. Коефіцієнт теплопровідності - дуже невеликий. Завдяки даному якості взимку, коли морози особливо сильні, в квартирі вдається зберегти сприятливу температуру.

2. Рівень поглинання звуку - високий. Тому мінеральну вату KNAUF добре використовувати для звукоізоляції. Особливо оцінять це ті, чиї будинки знаходяться поруч з трамвайним депо, залізницею або жвавої автотраси. Нарешті в їх квартирах запанує довгоочікувана тиша.

3. Стійкість до вогню - хороша. По класу пожароустойчивости цей утеплювач належить до негорючих матеріалів (позначається НГ). Це відмінно - адже ніхто не застрахований від випадковостей, як ні бережися.

4. Біостійкість - на високому рівні. Мінеральні волокна не по зубам гризунам. Для людей, що живуть у власному будинку, це просто порятунок. Адже щури з мишами, затишно облаштувати в шарі утеплювача - аж ніяк не мрія домовласників.

5. Утеплювачі Кнауф не виділяючих ніяких неприємних запахів. Власне кажучи, вони взагалі нічим не пахнуть. А ще вони м'які і не колючі. Працювати з таким матеріалом - одне задоволення.

6. Транспортувати дану минвату зручно і легко. Вона здатна добре стискатися, займаючи зовсім мало місця. А після прибуття в пункт призначення її можна швидко розправити. Причому форма і розміри нітрохи не зміняться.

7. Даний утеплювач важить зовсім небагато, а після закінчення навіть тривалого часу зовсім не дає усадки.

8. Монтується утеплювач вкрай просто, а служить не менше півстоліття. Таку гарантію дає виробник - а довіряти йому можна.

Грамотно проведена за допомогою цієї мінеральної вати теплоізоляція дає можливість знизити витрати під час опалювального сезону в два рази.

10. Ні барвниками, ні отбеливателями при виготовленні цього матеріалу виробник не користується. Приємний коричневий колір дозволяє легко дізнатися минвату KNAUF.

Ну, а недоліки щось утеплювач Knauf має? Є один мінус - дорогий він, на жаль, і не кожен зможе дозволити собі таке задоволення. Крім цього утеплювачі Кнауф є скловолоконними, з усіма недоліками які притаманні даному типу утеплювачів, докладніше дивіться

Про видах і технічних характеристиках мінвати Knauf ( Кнауф )

Існує дві основних лінійки утеплювачів Кнауф. Перша з них називається KNAUF Insulation. Вона призначена для використання професіоналами. А утеплювачі під назвою «ТеплоKnauf» призначені для утеплення приватних будинків. Далі поговоримо про кожного з утеплювачів докладно.
Матеріали ТеплоKnauf для приватного домобудівництва

1.Мінеральна вата  Утеплітелі ТеплоKNAUF Котедж і ТеплоKNAUF Котедж +.

Ці матеріали зроблені за технологією «три в одному». Завдяки цьому вони прекрасно утримують тепло, захищають від сторонніх звуків і не пропускають до приміщення ні краплі вологи. Теплоізолятором ТеплоKNAUF Котедж можна і покрівлю утеплити, і стіни, і внутрішні перегородки шумоизолировать. Він продається рулонами або плитами товщиною 5 сантиметрів. Розмір плит - 123х61 сантиметр. Розмір рулонів - 614,8х122 сантиметри. Утеплювач «Котедж +» буває тільки плитковим. Товщина його вже 10 сантиметрів, а все характеристики ідентичні попереднього матеріалу.

2. Мінеральна вата Утеплювачі ТеплоKNAUF Будинок і ТеплоKNAUF Будинок +.

Перший вид утеплювачів (ТеплоKNAUF Будинок) виготовлений з досить перспективною сучасною технологією, званої «3D-пружність». Завдяки її застосуванню характеристики утеплювача Кнауф Будинок дуже вражають. Ці матеріали здатні настільки щільно прилягати до основи, що містках холоду не залишається жодного шансу. А утеплювач ТеплоKNAUF Будинок + товщиною 10 сантиметрів використовувати економніше, ніж два шари теплоизоляторов по 5 сантиметрів кожен.

3. Мінеральна вата Утеплювач ТеплоKNAUF Дача.

Цей матеріал випускається у вигляді рулонів. Як зрозуміло з назви, їм зручно утеплювати дачу (горища та перекриття між поверхами). Крім того, його зручно використовувати для теплоізоляції літньої кухні, сараю або іншої споруди на ділянці.

KNAUF  ( Кнауф ) для даху і фасаду

KNAUF Insulation - матеріали для професіоналів

KNAUF Insulation Термо Плита 037. Цей утеплювач випускається тільки в плитковій вигляді. Їм можна утеплювати практично все: скати покрівель, стіни, перекриття. Підлоги на лагах, які проходять над землею або над підвалом, теж добре ізолювати даним матеріалом. Він чудово поглинає звуки, добре підходячи для шумоізоляції перегородок і стін. Якщо перегородка розділяє дві кімнати, температури в яких різні, то плити кріплять враспор між лагами, які є несучими.

    Щільність - 15 кг / м3;
    Коефіцієнт теплопровідності - 0,038 Вт / м2 К;
    Горючість - група НГ;
    Ширина - 600 мм;
    Довжина - 1250 мм;
    Товщина - 50 і 100 мм;
    Штук в упаковці - 24 і 12 відповідно;
    Площа в упаковці - 18 м2 та 9 м2 відповідно;
    Обсяг упаковки - 0,9 м3.

2. Мінеральна вата мінвата KNAUF Insulation Термо Ролл 040.

Даний матеріал випускають у вигляді матів, які потім згортаються в тугі рулони і герметично упаковуються. Це забезпечує зручність при зберіганні і доставці матеріалу. А утеплюють їм зазвичай горизонтальні площини, навантаження на які не дуже велика. Це підлоги горищних приміщень, даху, перекриття між поверхами, а також виконані по лагам підлоги, які розташовуються над підвалом або відразу над землею.

    Щільність - 11 кг / м3;
    Коефіцієнт теплопровідності - 0,040Вт / м2 К;
    Горючість - група НГ;
    Ширина - 1200 мм;
    Довжина - 10000 мм;
    Товщина - 2 * 50 мм (2 шари по 50 мм);
    Площа в упаковці - 24 м2;
    Обсяг упаковки - 1,2 м3.

KNAUF Кнауф ціна

KNAUF Insulation Акустична Перегородка. Дану мінеральну вату виробляють як в формі плит, так і у вигляді матів. Її перевагою є дуже висока пружність. Виробник для підвищення звукопоглинальних властивостей використовує спеціальну технологію. Тому результати при звукоізоляції цим матеріалом дуже вражають. І повністю виконуються вимоги, зазначені в СНиП 23-03-2003 (розділ називається «Захист від шуму»).

Використовувати цю минвату можна як в перегородках каркасно-обшивних типу, так і в конструкціях, виконаних за методом сухого будівництва КНАУФ. Будь то житловий будинок, громадська будівля або виробничий цех - матеріал відмінно впорається зі своїм завданням. В офісі, готелі, клубі чи кінотеатрі, лікарні, санаторії або дитячому садку - всюди раціонально застосовувати даний утеплювач.

    Щільність - 15 кг / м3;
    Коефіцієнт теплопровідності - 0,037 Вт / м2 К;
    Горючість - група НГ;
    Товщина - 2 * 50 мм (2 шари по 50 мм);
    Ширина - 2 * 610 мм;
    Довжина - 7500 мм;
    Площа в упаковці - 18,3 м2;
    Обсяг упаковки - 0,915 м3.

4. Мінеральна вата мінвата KNAUF Insulation Скатна Покрівля.

Цей матеріал виготовлений з використанням технології Aquastatik. Завдяки її застосуванню поглинання утеплювачем вологи прагне до нуля. Він проводиться у вигляді плит і матів, а використовується для утеплення скатних покрівель на дерев'яному каркасі, а також підлог в мансардних приміщеннях, виконаних по лагам. Використовувати матеріал можна в житлових, виробничих та офісних приміщеннях, сільськогосподарських будівлях, лікарнях, готелях, кінотеатрах, ресторанах та інших будівлях і спорудах.

Різновидів KNAUF Insulation Скатна Покрівля існує чотири. Відрізняються вони один від одного розмірами і характеристиками. Перерахуємо ці види:

 Мінвата Скатна Покрівля Термо Ролл 037 A:

    Товщина - 2 * 50 мм (2 шари по 50 мм) і 150 мм;
    Ширина - 1200 мм;
    Довжина - 9000 і 5500 мм;
    Площа в упаковці - 21,6 м2 та 6,6 м2 відповідно;
    Обсяг упаковки - 1,08 м3 і 0,99 м3 відповідно;

    Щільність - 15 кг / м3;
    Коефіцієнт теплопровідності - 0,037 Вт / м2 К;
    Горючість - група НГ.

 Мінвата Скатна Покрівля Термо Плита 037 A:

    Товщина - 100 або 50 мм;
    Ширина - 610 мм;
    Довжина - 1250 мм;
    Площа в упаковці - 9,150 м2 і 18,30 м2 відповідно;
    Обсяг упаковки - 0,915 м3 відповідно;

    Щільність - 15 кг / м3;
    Коефіцієнт теплопровідності - 0,037 Вт / м2 К;
    Горючість - група НГ.

Скатна Покрівля Термо Плита 034 А:

    Товщина - 100 або 50 мм;
    Ширина - 570 або 610 мм;
    Довжина - 1250 мм;
    Площа в упаковці - 11,4 м2 та 6,1 м2, 12,2 м2 відповідно;
    Обсяг упаковки - 0,57 м3 і 0,61 м3 відповідно;

    Щільність - 15 кг / м3;
    Коефіцієнт теплопровідності - 0,034 Вт / м2 К;
    Горючість - група НГ.

Скатна Покрівля Термо Ролл 034 A:

    Товщина - 50 мм;
    Ширина - 1200 мм;
    Довжина - 5000 мм;
    Площа в упаковці - 12 м2 відповідно;
    Обсяг упаковки - 0,6 м3 відповідно;

    Щільність - 15 кг / м3;
    Коефіцієнт теплопровідності - 0,034 Вт / м2 К;
    Горючість - група НГ.

5. Мінеральна вата мінвата KNAUF ( Кнауф ) Insulation Фасад.

Він буває двох видів: Фасад Термо Плита 034А і Фасад Термо Плита 032А. Обидва вони погано вбирають вологу (що досягається шляхом використання технології Aquastatik), мають високу еластичність, що не колються і не схильні до розламування на дрібні шматочки. Такими характеристиками утеплювачі Кнауф даного типу багато в чому зобов'язані довгим тонким волокнам, з яких складається матеріал. Їх довжина - 15 сантиметрів, товщина - 4 - 5 мікрон.

Основне призначення цієї мінеральної вати - служити в якості внутрішнього шару в будинках з цегельним облицюванням. Утеплювати матеріалом KNAUF Insulation Фасад можна як житлові будинки, так і офіси, виробничі приміщення, їдальні, лікарні, сільськогосподарські споруди. У будь-якій будівлі, яке має захисну конструкцію, що складається з декількох шарів, такий утеплювач буде доречний.

Фасад Термо Плита 034А:

    Щільність - 25 кг / м3;
    Коефіцієнт теплопровідності - 0,034 Вт / м2 К;
    Горючість - група НГ;
    Товщина - 50, 70 і 100 мм;
    Ширина - 600 мм;
    Довжина - 1250 мм;
    Штук в упаковці - 12 і 6 відповідно;
    Площа в упаковці - 9 м2 та 4,5 м2 відповідно.

Фасад Термо Плита 032А:

    Щільність - 34 кг / м3;
    Коефіцієнт теплопровідності - 0,034 Вт / м2 К;
    Горючість - група НГ;
    Товщина - 50, 70 і 100 мм;
    Ширина - 600 мм;
    Довжина - 1250 мм;
    Штук в упаковці - 8 і 4 відповідно;
    Площа в упаковці - 6 м2 і 3 м2 відповідно;
    Обсяг упаковки - 0,3 м3.