+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Цегла клінкерна Євротон Товарів у наявності: 48

на сторінку
Показані 1 - 12 із 48 пунктів
Показані 1 - 12 із 48 пунктів

Клінкерна цегла Євротон - чудовий вибір для будівництва або реконструкції будинку, ви залишитеся задоволені якістю цього матеріалу. Тому що клінкер від Євротон - це краса, довговічність, економічність, підтримка комфортного мікроклімату Вашого будинку. Є також широкий вибір фасонних виробів Євротон.

Клінкерна ТМ "ЄВРОТОН" це:
краса - зраджує будовою шарм і престиж;
екологічність - виготовлений з абсолютно екологічно чистих і натуральних матеріалів;
комфорт - надійний захист від літнього перегріву, тривалих осінніх дощів і холодних вітрів.

Своїми споживчими властивостями клінкерна цегла превосвосходіт будь стіновий облицювальний матеріал, який існує на будівельному ринку.

Окрім того, клінкерна цегла ТМ "ЄВРОТОН" гармонійно поєднується з більшістю сучасних будівельних та оздоблювальних матеріалів: склом, алюмінієм, натуральним і штучним каменем, деревом, сучасним пластиком.
 
Переваги клінкерної цегли Євротон:
 
Краса та дизайн:
Незалежно від того, в якому проекті істользуется клінкерна цегла ТМ "ЄВРОТОН", він завжди надає будівлі особливий шарм і престиж.
Довговічність і екологічність.
Вибір надійного матеріалу для будівництва - рішення на все життя. Ви можете бути впевнені, що гроші, які Ви витрачаєте на клінкерну цеглу, вигідне інвестування, оскільки він не вимагає облуживание протягом десятиліть і буде надійно служити не тільки Вам, але і Вашим нащадкам. Підтримка постійного мікроклімату.
Завдяки відмінним ізолюючим властивостям клінкерної цегли, вологість - головний ворог теплоізоляції, не досягає внутрішньої частини стіни. Тому клінкерна цегла ЄВРОТОН надійно захищає будівлю від примх природи.

Внутрішня поверхня стін залишається сухою протягом кожного сезону, а всередині будівлі завжди зберігається комфортний мікроклімат.