+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Мансардні вікна Товарів у наявності: 3

Показані 1 - 3 із 3 пунктів
Показані 1 - 3 із 3 пунктів

Мансардні вікна. Дахові вікна. Продаж вікон для мансарди. Мансардне (дахове) вікно


Кожен з нас прагне зробити своє житло затишним і комфортабельним. Не останнє місце тут займають і вікна, особливо якщо мова йде про мансарді. Вони виконують такі значимі функції, як наповнення приміщення світлом, збереження тепла і звуковий непроникності. Тому при виготовленні потрібно детальна і скрупульозна опрацювання всіх деталей їх конструкції.

Крім всіх перерахованих вище функціональних якостей вікна є ще й частиною дизайну інтер'єру. Керуючись запитами споживача, виробниками пластикових і мансардних вікон, а також склопакетів, розроблено безліч різних дизайнерських рішень в широкому спектрі різних кольорів і аксесуарів.

Переваги мансардних вікон Roto, Fakro і Velux

Наш сайт інтернет магазин представляє мансардні вікна 3-х виробників відомих і провідних світових компаній. Це: Velux ( Велюкс ) , Roto ( Рото ) і FAKRO ( Факро ). Своєї популярності і світового визнання дана продукція досягла завдяки високій якості. Зокрема довговічності і практичності. При цьому ціна є доступною і повністю відповідає якості. Висококваліфіковані фахівці нашої компанії також виробляють доставку, а також повну установку і монтаж мансардних вікон.

Як підготувати мансардні вікна до зими?

 Особливих приготувань не потрібно, так як віконні конструкції даного типу розроблялися спеціально для того, щоб впевнено протистояти впливу різних погодних умов. Перед настанням холодів досить ретельно помити вікна з використанням спеціальних засобів.        Пильну увагу слід приділити герметизують елементу конструкції - окладу. З нього необхідно видалити будь-які забруднення. Дуже важливо провести цю процедуру саме перед морозами, коли листя вже опало, і не будуть забруднювати фартух знову.

 Скільки потрібно мансардних вікон для нормального освітлення в кімнаті?

 Ступінь освітленості кімнати залежить від співвідношення площі світлопрозорих конструкцій до розміру приміщення. Мансардні вікна пропускають приблизно на 40% більше сонячного світла, ніж звичайні. Виходячи з цього, співвідношення необхідного розміру вікон до площі підлоги приймається як 1:10. Наприклад, на мансарді площею 20 квадратних метрів потрібно два квадратних метра скління. Ця мета досягається установкою, наприклад, двох вікон 114 см на 118 см або чотирьох вікон 66 см на 118 СМ. Бажано не економити на природному освітленні. Краще поставити вікна трохи більшої площі, з розрахунку 1: 8.

Таблицю розмірів мансардних вікон і їх площі скління можна подивитися

  Чим керуватися при виборі мансардного вікна?

 Матеріал вікна необхідно підбирати виходячи з характеру приміщення, в якому воно буде встановлено. Дерев'яні рами краще для житлових приміщень. Віконні системи з ПВХ більше підходять для приміщень з підвищеною вологістю, так як полівінілхлорид абсолютно не сприйнятливий до вогкості в будь-якому її вигляді.
 Чим менше крутість покрівлі, тим довше має бути вікно. Дотримання цього правила дозволить забезпечити комфортний огляд і сидячи, і стоячи. Оптимальним буде вікно, нижній край якого знаходиться не вище 1 метра від підлоги, а верхня частина рами розташована на рівні від 180 до 220 см. Велике значення для визначення комфортної висоти віконної конструкції має зріст замовника.
 Ширина мансардного вікна підбирається в залежності від розташування несучих елементів кроквяної системи. Оптимальним вважається варіант, коли між рамою і сусідніми кроквами залишається зазор від 2 до 3 см з кожного боку.
Порадьте, на чому зупинити свій вибір – Fakro ( Факро ) або ж Velux ( Велюкс ) або Roto ( Рото )?
 Кожна з цих систем має свої переваги, і вибір тут визначається більше індивідуальних переваг замовника.
 У виробах фірми Velux ручка розташовується зверху стулки. Якщо висота вікна велика, то не завжди зручно тягнутися за нею. Проблема вирішується застосуванням спеціального стрижня для управління механізмом відкривання.
 Мансардні вікна Fakro оснащуються ручкою закривання на нижній частині стулки. Якість використовуваної деревини у польських вікон вище. Захисний склад наноситься за особливою технологією, яка гарантує проникнення в масив матеріалу рами на 5 мм.
 В цілому ж якість обох систем приблизно одінаково.Более детальний аналіз і порівняння мансардних вікон
 Чи потрібна внутрішня Гідро Тепло Ізоляціі для вікон Велюкс, вона ж недешева?
 Мансардні вікна Velux є складними інженерними системами, в яких кожен елемент виконує свою функцію. Комплект для Гідро Тепло Ізоляціі дозволяє зробити установку віконної системи технологічною і домогтися високої якості робіт.

 Гідроізоляцію і усунення «містків холоду» робити доведеться в будь-якому випадку. Замовнику вибирати: чи буде це фірмова система або зібране з підручних матеріалів пристосування. Не варто забувати, що при використанні набору BDX 2000 офіційна гарантія на мансардні вікна Велюкс збільшується на 10 років.


 Як краще вчинити - поставити одне велике мансардне вікно або два маленьких?

 Професіонали радять віддавати перевагу більшій кількості менших за розміром конструкцій.
 По-перше: освітлення виходить більш рівномірним, особливо якщо вікна стоять на різних схилах покрівлі.
 По-друге: легші стулки створюють менші навантаження на фурнітуру, що збільшує термін служби запірних і регулюючих механізмів.
 По-третє: менші за розміром вікна дають більшу кількість дизайнерських варіантів оформлення інтер'єру.
 По-четверте: чим менше вага конструкції, тим легше здійснити монтаж, значить, і якість установки буде вище.


 Чи можна самостійно встановити мансардне вікно в покрівлю або скористатися фахівцями?


 До кожного мансардного вікна додається детальна покрокова інструкція по монтажу. Але якщо ви бажаєте, що називається, «поставити і забути», то допомога професіоналів просто необхідна. Як і в будь-якому іншому аспекті будівництва, дилетантство при монтажі віконних конструкцій неприпустимо.
 Сучасне мансардне вікно - це пристрій, що складається з безлічі конструктивних елементів. Як і будь-яка складна система, віконна конструкція вимагає грамотної установки і точної настройки. Покрівля влаштована досить складно і інтеграція будь-якого елементу в цей комплекс має виконуватися фахівцями. Без спеціальних знань і відпрацьованих навичок зробити цю роботу з дотриманням усіх вимог технології неможливо.
Замовити професійний монтаж мансардних вікон можна


 Чи не буде виставлене ​​мансардне вікно, наскільки це надійне винахід?


 Віконна конструкція даного типу - це абсолютно герметично закривається виріб. При грамотному монтажі ніяких проблем не повинно виникнути. Кожна нова конструкційна; схема випробовується за цим параметром в спеціальній камері, що імітує злива при сильному вітрі, град та інші екстремальні погодні умови.


 Протікання і інші неприємності, як правило, є результатом неправильного монтажу

Підбираємо оптимальну модель зі стандартних мансардних вікон
Висота установки вікна

  Мансардні вікна рекомендується встановлювати на висоті 90 - 110 см до низу заскленої частини і від 200 см до верху (відповідно, чим більш полога покрівля - тим довше має бути вікно). У цьому випадку досягається кращий огляд як стоїть, так і сидячому. При такій висоті установки зручніше моделі з ручкою зверху, оптимально будь відкривання: по центральній, по піднятою або по верхній осях.

  Якщо мансардні вікна розташувати вище (150 - 170 см до низу вікна), то вони будуть давати більше світла, але огляд погіршиться. При такій висоті можна встановити моделі з ручкою знизу, оптимальне відкривання - по центральній осі.

Якщо мансардні вікна розташовані настільки високо, що до ручки неможливо дістати, то до них можна або докупити стрижень для відкривання, або встановити електрообладнання (для дистанційного керування). В цьому випадку оптимально відкривання по центральній осі.

Вологостійкість

Стандартні мансардні вікна виробляються в трьох виконаннях.

1. Дерев'яні вікна, покриті лаком - це не вологостійкі моделі з сосни, вкритої лаком, підходять для більшості приміщень.

2. Пластикові вікна, посилені сталевим каркасом - це вологостійкі моделі білого кольору (під замовлення можливе виготовлення інших кольорів), які підходять для вологих приміщень, білих інтер'єрів (санвузол, кухня, спальня, вітальня ...).

3. Дерев'яні вікна, покриті поліуретаном - вологостійкі моделі білого кольору. Область застосування аналогічна пластиковим.

Забарвлення вікон в інший колір збільшує терміни поставки вікна до 6 - 8 тижнів, вартість - в 1,5 - 2 рази.

Колір мансардного вікна з вулиці

Зовні на мансардних вікнах змонтовані накладки, навколо вікон встановлюється оклад. Колір цих деталей стандартний у кожного виробника:

Мансардні вікна

-       Velux ( Велюкс ) - сірий колір, наближений до RAL 7043;

- Fakro ( Факро ) - сіро-коричневий колір, наближений до RAL 7022;

- Roto ( Рото ) : старі моделі (43) - сіро-коричневий, наближений до RAL 8019; нові моделі (Rx) - антрацит металік R703.

Ці кольори підібрані таким чином, щоб вони гармоніювали практично з будь-яким кольором покрівельного покриття.

Забарвлення накладок і окладу вікна в інший колір збільшує терміни поставки вікна до 6 - 8 тижнів, вартість - в 1,5 - 2 рази.

Інші конструктивні відмінності мансардних вікон

Мансардні вікна -склопакет: однокамерний (в більшості моделей) / двокамерний

- Внутрішнє скло: просте / безпечне - триплекс, як на лобовому склі автомобіля

- Кількість контурів ущільнення: 2/3

- Матеріал замкового механізму: пластик / посилений пластик / метал

- Наявність, пропускна здатність, конструктивні особливості клапана-кватирки

- Покриття на зовнішньому склі: без покриття / с самоочищається покриттям / с покриттям «анти-роса»

Підібрати конкретну модель мансардного вікна можна в одному з каталогів

Вікна для виходу на дах

Мансардні вікна для виходу на дах поділяються на аварійні виходи (встановлюються в будь-які дахи) і вікна-люки (встановлюються в неутеплених даху).
аварійні виходи

Можуть бути з відкриванням по бічній осі, а також з комбінованим відкриванням - по центральній і верхній осях. Перевага останнього варіанта - такий аварійний вихід можна використовувати як звичайне вікно для провітрювання і комфортного огляду.
Вікна-люки

Є самою економічною продукцією. Мансардні вікна - люки відкриваються або по бічній, або по верхній осі. У такі вікна вбудований універсальний оклад, тобто до вікна не потрібно купувати додаткові комплектуючі. Вікна-люки НЕ теплостойки, тому їх можна встановлювати тільки в неутеплених даху.
Використання звичайних мансардних вікон

Для виходу на дах можна використовувати звичайні мансардні вікна, знявши з них раму. Для утеплених дахів це рішення є найбільш економним, але незручним в експлуатації (склопакет вікна 78х118 важить приблизно 37 кг). При виході на дах не рекомендується вставати на дерев'яну віконну коробку, це призведе до її швидкого зносу.

Комплектуючі для установки
Оклад для мансардного вікна


   Оклад необхідний для пристрою примикання мансардних вікон до покрівельного матеріалу (необхідний для всіх вікон, окрім вікон-люків). Для металочерепиці, профнастилу та інших хвилеподібних вміст може обмежувати оклад для профільованих покрівельних покриттів, що має ущільнювачі з боків і гнучкий фартух знизу. Для гнучкої черепиці, фальцевої покрівлі і т.д. необхідний оклад для плоских покрівельних матеріалів.

Стандартний оклад (оклад для одиночної установки) можна використовувати, якщо відстань між мансардними вікнами, що встановлюються в плоске покрівельне покриття, становить не менше ~ 30 см, в профільоване - не менше ~ 50 см. Якщо планується близька один до одного установка мансардних вікон, необхідно замовити оклад для комбінованої установки. В цьому випадку вікна будуть розташовані на відстані ~ 10см один від одного, з зовнішньої сторони між ними буде знаходитися планка окладу замість покрівельного покриття.

       Підбираємо розмір дахового вікон і кількість вікон для мансарди

Розмір мансардних вікон - стандартні, даються за габаритами віконної коробки. Для початку необхідно виміряти відстань між кроквами в місцях планованої установки вікон. Ширину вікон можна підібрати виходячи з міжкроквяних відстані і необхідного зазору (2 - 7 см в залежності від виробника). Якщо міжкроквяний відстань невелика, а приміщення повинно бути добре освітлено, можна вибрати вікна, що перевищують по ширині відстань між кроквами, і, при їх установці, виконати зміна міжкроквяних відстані відповідно до інструкції виробника мансардних вікон. Якщо кроквяні ноги ще не встановлені, то їх бажано встановити, виходячи з планованої ширини мансардного вікна, з урахуванням зазору: Velux - 4 - 6 см (краще 6 см), Fakro - 2 - 4 см (краще 4 см), Roto - 6 - 7 см. Мансардні вікна Roto мають трохи меншу ширину, ніж вікна Velux і Fakro.

Щоб визначитися з висотою вікон, достатньо розуміти: чим більше висота, тим краще висвітлення / огляд з приміщення (. Див вище висоту установки вікна).

При плануванні розміщення та розміру мансардних вікон необхідно пам'ятати: вікна не повинні бути занадто близькі (відстань менш ~ 50 см) до яндилам, труб ...
підбір кількості

За нормативної документації, 1 м2 скління мансардного вікна висвітлює близько 10 м2 приміщення, 1 м2 скління фасадного вікна (вертикально розташованого) - близько 7 м2 приміщення. Знаючи площу приміщення, площа фасадних вікон і площа скління одного вікна конкретного розміру, можна обчислити необхідну кількість окон.Мансардние вікна

Наприклад, площа приміщення - 50 м2. У приміщенні є одну фасадну вікно розміром 1,8х1,3 м. Площа скління такого вікна, з урахуванням середнього коефіцієнта на дерев'яні частини, дорівнює 1,8 х 1,3 х 0,75 = 1 755 м2. Висвітлює таке вікно 1755 х 7 = 12285 м2. Тобто неосвітленої залишаються 50 - 12285 = 37715 м2 приміщення. По таблиці нижче дивимося площа скління обраного розміру мансардного вікна. Наприклад, для вікна 78х118 Velux площа скління - 0,56 м2. Необхідна кількість вікон для досягнення нормативної освітленості одно 37715/10 / 0,56 = 6,7 шт, тобто буде потрібно 7 вікон 78х118 Velux.

При розрахунку площі скління необхідно пам'ятати, що розмір заскленої частини вікна менше габаритних розмірів вікна приблизно на 16см по ширині і 24см - по висоті, тобто вікно 55х78 має скло ~ 40x54 і висвітлює близько 2 - 2,4 м2 приміщення.


Купити мансардні вікна Fakro (Факро), Roto (Рото), Velux (Велюкс) від провідних виробників Приміщення мансарди , зазвичай , сама сонячна кімната , з якої можна спостерігати мальовничий вид прибудинкової зони. Мансардні вікна ( Львів відомий своїми можливостями виготовлення і вибору таких виробів ) дають набагато більше світла (приблизно на 50 %) ніж традиційні і можуть бути встановлені в будь-якій точці покрівлі , висвітлюючи навіть самі темні місця . Грамотно продумане розташування віконних конструкцій , скрупульозно підібрані форми і розміри , а також їх аксесуари дають можливість отримати максимум комфорту і зробити кімнату дуже зручною і красиво виглядає . Відзначимо , купити мансардні вікна - значить купити вироби з продуманою системою вентиляції , що дає можливість провітрювати внутрішній простір приміщення , практично , в будь-яку погоду. Якісно виготовлені мансардні вікна (ціна на них залежить від використовуваних матеріалів , товщини склопакета і їх розмірів) безпечні у використанні і мають велику ударостійкість. Більше того , вони повністю герметичні, що дозволить захистити приміщення від протікань і інших негативних явищ . Також мансардні вікна не потребують будь-якої спеціальної конструкції , і цей фактор зводить до мінімуму витрати на тепло- і гідроізоляцію . Дані склопакети наповнені аргоном і тому володіють низькоемісійним шаром, що захищає внутрішній простір від охолодження взимку і перегріву літом , завдяки чому створюється ідеальна теплоізоляція , яка дає можливість суттєво економити на витратах тепла. Дані склопакети дозволяють реалізовувати найрізноманітніші дизайнерські вишукування і можуть бути створені в незвичайних химерних формах. Покрівля з такими віконними прорізами позитивно виділяється серед традиційних варіантів , а всі виникаючі можливості освітлення інтер'єру навіть важко собі уявити. Інтернет магазин будівельних , покрівельних матеріалів пропонує найрізноманітніші варіанти мансардних вікон виготовлених за найбільш сучасними технологіями. Наші вироби - це гарантована висока якість , естетичний зовнішній вигляд, і конкурентна ціна . І якщо Ви вирішили купити мансардні вікна , від відомих виробників , довговічні , стильні і презентабельні , то продукція нашої компанії повністю відповідає всім цим вимогам. Звертайтеся до нас , і Ви переконаєтеся в цьому самі.